Kontakt os

Vi holder til i hjertet af København
— og glæder os altid over besøg
MediaPrint
  • Sankt Petri Passage 5. 2. sal
  • 1165 København K
  • Mød specialisterne

    Har du spørgsmål til igangværende projekter eller ønsker en uforpligtende snak om et muligt samarbejde, så kontakt os gerne

    Sune Friis Lund

    Sune Friis Lund

    Production Director

    +45 82 30 42 33 sune.lund@media-print.dk
    Lisbeth Carstensen

    Lisbeth Carstensen

    Production Manager

    +45 31 51 05 77 lisbeth.carstensen@media-print.dk
    Thomas Schnoor Nielsen

    Thomas Schnoor Nielsen

    Production Manager

    +45 21 46 13 01 thomas.nielsen@media-print.dk
    Anna Stenbeck

    Anna Stenbeck

    Client Director

    +45 27 22 49 55 anna.stenbeck@media-print.dk
    Lasse Buch

    Lasse Buch

    Project Manager

    +45 41 74 32 98 lasse.buch@media-print.dk
    Peter Larsen

    Peter Larsen

    Project Manager

    +45 82 30 42 41 peter.larsen@media-print.dk
    Per Eskesen

    Per Eskesen

    Logistics & Production

    +45 29 48 00 22 per.eskesen@media-print.dk
    Jan Kenbo

    Jan Kenbo

    Graphic Coordinator

    +45 82 30 42 47 jan.kenbo@media-print.dk
    Line Flindt

    Line Flindt

    Graphic Designer

    +45 26 25 90 98 line.flindt@media-print.dk
    Jim Kanlund

    Jim Kanlund

    Sales & Project Manager

    +45 40 76 55 19 jim.kanlund@media-print.dk
    Rene Ekelund

    Rene Ekelund

    Administration & Regnskabschef

    +45 40 33 77 40 rene.ekelund@media-print.dk
    icon